SNOWBOARD KOMPLETY
Váš košík je prázdný

   
Vázání na snowboard

Vázání na snowboard

Tento článek poskytuje základní rozdělení typů vázání na snowboard. Pokud vázání již máte, zde naleznete návod jak namontovat freestyle měkké vázání na snowboard. Pokud nevíte, kterou nohou budete snowboard řídit a chcete zjistit, pak klikněte na odkaz "Nastavení vázání na snowboard - kterou nohu dopředu".

 • Montáž vázání na snowboard

 • Nastavení vázání na snowboard - kterou nohu dopředu
 •  

  Měkké vázání na snowboard

  Jedná se o nejoblíbenější vázání na snowboard. K vázání je potřeba měkká bota na snowboard, která je upevněna ke snowboardu pomocí dvou popruhů strapů, které jsou utaženy ráčnami. Jeden popruh poutá botu v přední části nohy nad prsty. Druhý popruh vede přes kotník oblasti. Ačkoli zcela nejpopulárnější jsou dvou strapová vázání na snowboard, jsou vyráběny i tří strapová nebo vázání na snowboard s jedním velkým strapem, jako např. vázání na snowboard Flow, které má však jiné výhody než jen dokonalejší obepnutí boty.

  Vázání Flow

  Originální systém vázání, který spojuje pohodlí step in vázání, tedy rychlost upevnění, se stejnou úrovní upevnění a kontroly jako nabízí strap technologie vázání na snowboard. Do vázání flow se vstupuje odklopením paty vázání a následném přiklopení a zajištění. Tento systém upevňování boty ke snowboardu je velice rychlý. Těsnost upevnění je regulováno utažením popruhu, který pokrývá celou botu. Toto nastavení se provádí jen jednou. Flow vázání je kompatibilní s klasickými měkkými botami na snowboard. Nepotřebuje tedy speciální boty. Systém vázání na snowboard se zadním vstupem je velice pohodlný a osvědčený. S podobným systémem vstoupily na trh později i jiné firmy, ale Flow zůstává stále v čele.

  Step in vázání na snowboard

  Tato vázání zažila svůj boom v polovině devadesátých let a v dnešní době jsou už velice málo využívány. Někteří významní snowboard výrobci na trh se step in vázáním na snowboard ani nevstoupili.

  Tvrdé vázání na snowboard

  Tvrdé vázání na snowboard je téměř totožné s lyžařským vázáním. Hlavním rozdílem je to, že při pádu se boty nemají automaticky uvolnit, protože u snowboardu nehrozí zkroucení kolene.

   

  ventolin sans recette acheter domperidone online naltrexone sans ordonnance acheter zantac online pas cher lioresal acheter lamisil en ligne dapoxetine sur le comptoir acheter allopurinol online acheter diflucan online zyrtec vente cetirizine sans ordonnance commander baclofene acheter zithromax online dostinex sans recette acheter priligy dapoxetine en france
  dapoxetina vendita cetirizine acquisto cefixime acquisto wellbutrin costo il generico di prilogy cetirizine compresse benadryl mg vermox pharmacie celebrex pharmacie omeprazole compresse diamox mg priligy prezzo minocycline generico ventolin acquisto bactrim pharmacie