SNOWBOARD KOMPLETY
Váš košík je prázdný

   
Boty na snowboard

Boty na snowboard

Měkké boty na snowboard

Tyto boty na snowboard jsou zdaleka nejčastěji používané. K těmto botám na snowboard je nutné měkké vázání. Bota je v něm upevněna pomocí dvou pásků, nebo jiných systémů, které se upevní botu k prknu. Téměř každé měkké vázání na snowboard je kompatibilní s měkkou snowboardovou botou. Při volbě správného vázání na snowboard je tedy potřeba přizpůsobit pouze jeho velikost. Obvykle stačí vyrábět 2 velikosti vázání pro pokrytí běžných velikostí bot na snowboard. V měkkých botách na snowboard se dá velice dobře chodit, což je velkou výhodou oproti lyžákům, resp. tvrdým botám na snowboard.

"Step in" boty na snowboard

Tyto boty na snowboard jsou speciální a vyžadují speciální kompatibilní Step in vázání. Upínání boty ke snowboardu je založeno na systému založeném na kovové sponě na podrážce boty na snowboard. Tento typ bot na snowboard není příliš rozšířený. Překážkou je zřejmě nutnost použití speciálního vázání a špatná funkčnost při zanesení vázání sněhem a ledem.

Tvrdé boty na snowboard

Tvrdé snowboard boty se používají zejména u slalomových alpine snowboardů. Stejně jako u lyží je nutné mít speciální vázání. Tento systém není příliš rozšířený.

 

dutasteride sans ordonnance commande cefixime acheter tadalafil online voltaren sans recette metronidazole pharmacie commande zovirax imodium sans ordonnance acheter propecia en ligne bactrim sans ordonnance générique flagyl acheter nolvadex en ligne strattera sans recette lasix pharmacie sildenafil sur le comptoir motilium sur le comptoir
venlafaxine prezzo requip acquisto glucophage compresse periactin prezzo atrovent acquisto calan compresse donepezil acquisto spironolactone costo finpecia mg seroquel acquisto spironolactone mg sinemet pharmacie minocycline generico buspar pharmacie seroquel mg